۰

بیش از ۳۵۰ میهمان خارجی در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل حضور خواهند یافت

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۵۴
بیش از ۳۵۰ میهمان خارجی در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل حضور خواهند یافت
به گزارش عصر تعادل، محمدرضا عبداللهی فرد یکشنبه درباره فعالیت های انجام پذیرفته در سی و پنجمین سالگرد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) افزود: برگزاری اجلاس بین المللی غزه،مظلوم مقاوم در حمایت از مردم شریف ،شجاع و قهرمان فلسطین و انزجار از نسل کشی صهیونیسم با حضور نمایندگان کشورهای مختلف در روز ۱۲خرداد در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما و همچنین شرکت در نشست های تخصصی و بازدید از مراکز فرهنگی، علمی، دفاعی و حضور در رویداد ۱۴ خرداد در حرم مطهر از برنامه های صورت گرفته در این ایام است.

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت ها می توان به محتواهای تولید شده به زبان های مختلف مرتبط با اندیشه و منظومه فکری ایشان در قالب بسته های محتوایی جهت بهره برداری رایزنان فرهنگی و سفارت خانه های جمهوری اسلامی ایران ،تولید ویژه نامه دو زبانه انگلیسی عربی سالگرد جهت مخاطبان خارجی و تدوین مجموعه گزیده سخنان حضرت امام خمینی (ره) در خصوص فلسطین،مقاومت و قدس اشاره کرد.

معاون بین الملل موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس ،برگزاری دو مسابقه یادداشت نویسی و همچنین تولید کلیپ ها،عکس نوشته محتواهای رسانه ای توسط شهروند خبرنگاران در داخل و خارج از کشور در بازه زمانی ۱۴خرداد تا ۱۴ تیر و همچنین تولید کلیپ های تصویری مرتبط با موضوع فلسطین و مشارکت میهمانان در برنامه های شبکه های مختلف صدا و سیما از دیگر فعالیت ها است.

عبداللهی فرد افزود: تایید بر تحقق وعده های صادق حضرت امام خمینی (ره) ،آینده نگری و افق متعالی تفکر و اندیشه جهانی و مانای ایشان ، پاسخگویی مستدل و منطبق بر شرایط زمانی و مکانی با بهره مندی از ابزارهای نوین رسانه ای ،روایتگری صحیح و بهنگام در ساحت بین الملل از اهداف اساسی گردهمایی نمایندگان و سفرای فرهنگی کشورهای مختلف در سالگرد امسال است.

وی همچنین از انتشار مجله دو زبانه ای به این مناسبت خبر داد و گفت: فراخوان های مسابقات بین المللی دلنوشته و نجوا با امام خمینی(ره) و پویش رسانه ای صدای مظلومان،طنین مقاومت جهانی علیه جنایات صهیونیسم برای مخاطبان خارجی به خصوص در دانشگاه های کشورهای دیگر با توجه به خیزش دانشجویان جهان علیه صهیونیست ها منتشر شد.

انتهای پیام/
کد مطلب : ۱۵۷۶۰۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}