درباره‌ی ما
آنچه بیش‌ازپیش در بطن یک جامعه سیاسی و اجتماعی موردنیاز است، عنصر تعادل و میانه‌روی با حفظ ارزش‌هاست. ارزش‌ها یا همان اصولی که در یک جامعه برای رسیدن به آن‌ها راهی طولانی پیموده شده است. اصلی که امروزه متفکرین با هر دیدگاه فکری اعم از متأخر یا معاصر، راست یا چپ و اصولگرا یا اصلاح‌طلب در تأیید آن می‌کوشند، مسئله تعادل و توازن است.

اساساً نظام‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی متأثر از همدیگر و در تعامل کامل به سر می‌برند. تعادل بین این چهار رکن در یک جامعه موجب ثبات هویتی آن جامعه خواهد شد. بدون رعایت اصول تعادل، حیات بشر به انحطاط کشیده شده و از مسیر رسیدن به اهداف والای آن نظام دور خواهد ماند. عدالت در لغت به معنای برابر سازی و توازن است. توازنی که تعادل را تداعی می‌نماید.
 
«عصر تعادل» نگاهی است واقع‌بینانه با حفظ اصول و ارزش‌ها برای تبیین نقاط ناپیدای رویدادها و همچنین تحلیلی است بر آنچه می‌گذرد.

«عصر تعادل» نگاهی است متفاوت به رخدادهای روزانه.

«پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل» بر این باور است که پیش از آنکه زمان از دست برود باید حقایق بازگو شوند. ازاین‌رو در تلاشیم تا آنچه را که می‌گذرد، با رویکردی متوازن و با حفظ و قبول ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران و در سایه‌سار ولایت‌فقیه، در غالب اخباری صحیح و عادلانه در اختیار مخاطبین این رسانه قرار دهیم.

با توجه به این اصول ما برای برآورده شدن نیاز جامعه به «عصر تعادل» پا به میدان گذاشته‌ایم.
کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_13_BLOCK}