۰

شروع زود هنگام تابستان

تاریخ انتشار
شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۳
شروع زود هنگام تابستان
به گزارش عصر تعادل، درحالی که در روز گذشته اوج تقاضای مصرف برق به زیر 60هزار مگاوات بازگشت، رشد چنددرجه‌ای دما در روز جاری، پیش‌بینی جهش بیش از 5000 مگاواتی مصرف برق در روز جاری را در پی داشته است.

مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور پیش بینی کرد در پی افزایش چند درجه ای دما در سراسر کشور، تقاضای مصرف برق امروز به ٦٥ هزار مگاوات برسد.

این در حالی است که هنوز به نیمه خرداد نرسیده و به دوره اوج بار تابستان وارد نشده ایم؛ اما با توجه به پیش بینی های سازمانهای جهانی که حاکی از آن است سال 2024 گرم ترین سال جهان خواهد بود، ایران نیز که در اقلیم گرم خشک کره زمین واقع شده قطعا زودتر وارد فصل گرما شده که عبور از این دوره گرم بدون مشکل در تامین انرژی پایدار برای همه، نیازمند همراهی عموم مشترکان با صنعت برق کشور است.

شرکت توانیر در این خصوص اعلام کرد: "مردم می توانند با مشارکت در پویش «باانرژی»، ضمن کسب اطلاعات در خصوص راهکارهای مدیریت مصرف برق و به کار بستن آنها  به ویژه در فصل تابستان در راه کمک به صنعت برق در راه تامین برق پایدار برای همه مشترکان خانگی از جوایز ارزنده آن نیز نظیر 300 خودرو اتوماتیک داخلی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیک نظیر تبلت بهره مند شوند."

انتهای پیام/
کد مطلب : ۱۵۷۵۹۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}