۰

جزئیات دستگیری صادق زیبا کلام

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۸
جزئیات دستگیری صادق زیبا کلام
به گزارش عصر تعادل، اصغر جهانگیر در بازدید از شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج در جمع خبرنگاران در خصوص علت بازداشت صادق زیباکلام به خبرنگاران گفت: این اقدام مطابق قانون بود، زیرا این فرد محکومیت قبلی داشت و حکم وی نیز قطعی شده بود و نامبرده از این حکم نیز خبر داشت و در واقع حکم حبس به مرحله اجرا درآمد و هم‌اکنون یکی از سه حکم قطعی وی اجرایی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: واقعیت امر این است که دستگاه قضائی در حوزه کسب‌وکار فعالیت مستقیم ندارد، ولی به‌صورت غیرمستقیم با هدف رفع موانع بر سر راه کسب‌وکار مردم در راستای رصد نظارت بر حسن اجرای قوانین ورود می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه سازمان بازرسی کل کشور طبق قانون حق ورود به این موضوع را دارند، عنوان کرد: بخش دیگر به مسائل قضائی برمی‌گردد که بین بخش‌های کسب‌وکار به‌ویژه خصوصی با جنبه‌های حاکمیتی ایجاد شود و مشکلاتی برای آنها ایجاد شود دستگاه قضائی تلاش می‌کند در روند رسیدگی‌ها هیج کارخانه یا شرکتی به‌دلیل بدهی و تسهیلات دریافتی از بانک‌ها، تعطیل نشود.

سخنگوی قوه قضائیه ابراز کرد: بدون شک با همراهی بخش‌های مختلف دولت و دستگاه قضائی و همچنین بخش خصوص شاهد تحول در حوزه کسب‌و‌کار مردم خواهیم بود.

انتهای پیام/
کد مطلب : ۱۵۷۴۹۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}