۰
مشاور فرمانده کل سپاه:

کتاب «مرد ابدی» حجت را برای عرصه هنر تمام کرد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۲
کتاب «مرد ابدی» حجت را برای عرصه هنر تمام کرد
به گزارش عصر تعادل، دکتر حمیدرضا مقدم‌فر؛ مشاور فرمانده کل سپاه در مراسم تجلیل از نویسنده کتاب «مرد ابدی» در نمایشگاه کتاب گفت: شهید طهرانی مقدم هنوز خوب به جامعه معرفی نشده است. دنیا و جبهه مقاومت به دنبال این هستند که ببینند شهید طهرانی‌مقدم کیست که اینگونه توانسته برای جهان اسلام تولید قدرت کند. دنیا از این قهرمانان کم دارد ولی ما کسی را داریم که در این 2 هزار صفحه کتاب‌ تلاش و مجاهدتهای او را می‌بینیم.

وی افزود: امروز در مورد شهید طهرانی مقدم قصور کرده‌ایم؛ چراکه هنوز سریال زندگی او ساخته نشده است اما این کتاب حجت را برای عرصه هنر تمام کرد.

مشاور فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: شهید طهرانی مقدم یک الگو برای پدر خوب بودن و نمونه زیست انقلابی و جهادی است.

مقدم‌ فر تاکید کرد: شهید طهرانی مقدم دست حاج قاسم را در جبهه مقاومت پر می‌کرد و امروز در جبهه مقاومت با موشک‌های طهرانی مقدم است که  با صهیونیستها می‌جنگیم.

مقدم‌فر پیش از این و در مراسم دوازدهمین سالگرد شهادت سردار شهید «حسن طهرانی مقدم» پدر موشکی ایران و شهدای اقتدار گفته بود: اگر به جای دوازده سال، صد سال هم از شهات طهرانی مقدم بگذرد، یاد و خاطره این شهید هرسال بزرگ‌تر خواهد شد و همیشه زنده است. او فقط پدر موشکی نبود، بلکه یک پدر خوب هم برای خانواده و یک دوست خوب برای رفقایش بود و البته یک فرمانده دوست داشتنی و محبوب برای زیردستان و همکاران خود نیز بود.

وی افزود: اگر کارها با اخلاص باشد، برکت پیدا می‌کند. تا زمان شهادت کسی شهید طهرانی مقدم را نمی‌شناخت، حتی در خود سپاه او را نمی‌شناختند؛ چرا که اهل این حرف‌ها نبود. مرد خالصی بود بدون اینکه انتظار و توقع داشته باشد. همه وجودش برکت بود. سردار سلیمانی هم همین گونه بود.

انتهای پیام/
کد مطلب : ۱۵۷۴۷۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}