۰

قیمت خانه در این منطقه سر به فلک کشید

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹
قیمت خانه در این منطقه سر به فلک کشید
یک مشاور املاک در شهر پرند می‌گوید: سال گذشته در این منطقه یک واحد به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسید اما هم‌اکنون همان واحد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این افزایش قیمت توسط مالکان است نه مشاوران املاک، چرا باید یک ملک بعد از یک سال، حدودا ۴۰۰ درصد افزایش قیمت داشته باشد؟
به گفته این مشاور ملک، قدرت خرید برای مصرف‌کننده پایین آمده است و هرکسی نمی‌تواند ملک بخرد حتی در پرندی که سال گذشته با ۳۰۰ میلیون تومان و دو سال قبل‌تر هم همان واحد را با ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان می‌شد خریداری کرد.
وی می‌گوید: از دو سال گذشته تا پارسال، در پرند افزایش قیمت زیادی نداشتیم اما از پارسال تا به امسال قیمت‌ها به صورت نجومی افزایش پیدا کرد.
برای خرید خانه‌ای ۸۰ متری در پرند، باید بودجه‌ای حدودا ۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در نظر گرفت.
یک خانه ۸۰ متری نوساز در فاز ۴ پرند یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و در فاز ۵ نیز، یک واحد با همین متراژ با سن بنای ۵ سال، یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.خانه‌ای دیگر در با متراژ ۸۷ مترمربع و ۶ سال ساخت، با قیمت یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان عرضه شده است.
قیمت-مسکن-پرند
 
کد مطلب : ۱۵۷۱۱۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}