۰

توییتر از حذف کاربران غیرفعال منصرف شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸
توییتر از حذف کاربران غیرفعال منصرف شد
به گزارش «عصر تعادل»، حساب‌های غیرفعال توییتر شامل حساب‌هایی است که کاربران آن‌ها جان خود را از دست داده‌اند. بازماندگان این افراد که تمایلی به ازبین رفتن توییت‌های عزیزان از دست رفته خود ندارند، واکنش شدیدی را به تصمیم توییتر در رابطه با حذف حساب‌ها نشان دادند. 
در پاسخ به این واکنش‌ها، توییتر اعلام کرد که در زمان تصمیم‌گیری، از این واقعیت غافل بوده است. در ابتدا قرار بود این شبکه اجتماعی حساب‌های کاربری را که بیش از شش ماه غیرفعال بوده‌اند، حذف کند. قرار بود این اقدام از تاریخ ۱۱ دسامبر سال جاری میلادی آغاز شود. در ظاهر این تصمیم درست بود، زیرا نام حساب‌های کاربری غیرفعال را برای استفاده سایرین آزاد می‌کرد. اما با اعتراض بازماندگان درگذشتگان مشخص شد این تصمیم پیامدهای نامطلوبی نیز دارد. 
همچنین در جریان این تصمیم‌گیری مشخص شد هیچ راه دیگری برای ذخیره توییت‌های افراد درگذشته وجود ندارد. به همین علت توییتر در بیانیه‌ای اعلام کرد تا زمانی که یک راهکار جدید برای حفظ حساب‌های افراد درگذشته نیافته است، هیچ حسابی را حذف نخواهد کرد. 
کد مطلب : ۱۴۵۵۳۶
برچسب ها :
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.